U skladu s čl. 15. st. 2. i 4. Zakona o javnoj nabavi (NN 120/16, 114/22, 48/26), Hrvatski operator prijenosnog sustava d.d. objavljuje Pravilnik o provedbi postupaka jednostavne nabave (Pročišćeni tekst Pravilnika o provedbi postupaka jednostavne nabave od 28.7.2026.).
Svi postupci objavljeni do 1. rujna 2026. godine mogu se preuzeti putem poveznice na naziv predmeta u nastavku, a postupci od 1. rujna 2026. bit će dostupni, u skladu s odredbama Pravilnika, isključivo na Elektroničkom oglasniku javne nabave Republike Hrvatske.
- Datum objave: 31.8.2026.
- Rok za dostavu ponuda: 09.09.2026. do 09:00
- Organizacijska jedinica HOPS-a: Prijenosno područje Zagreb
- Predmet nabave: Oprema za laminiranje i kaširanje
- Datum objave: 25.8.2026.
- Rok za dostavu ponuda: 09.09.2026. do 10:00
- Organizacijska jedinica HOPS-a: Prijenosno područje Split
- Predmet nabave: Nabava i ugradnja čelično rešetkastih platformi na betonske kade transformatora
- Datum objave: 6.8.2026.
- Rok za dostavu ponuda: 31.08.2026. do 10:00
- Organizacijska jedinica HOPS-a: Prijenosno područje Rijeka
- Predmet nabave: Motorna ulja za vozila; Grupa 1 - Motorna ulja za vozila
- Datum objave: 24.7.2026.
- Rok za dostavu ponuda: 18.08.2026. do 10:00
- Organizacijska jedinica HOPS-a: Prijenosno područje Rijeka
- Predmet nabave: Otklanjanje kvarova na protupožarnim sustavima
- Datum objave: 11.6.2026.
- Rok za dostavu ponuda: 30.06.2026. do 10:00
- Organizacijska jedinica HOPS-a: Prijenosno područje Rijeka
- Predmet nabave: Sanacija sustava zaštite od djelovanja munje u KS 110 kV Šilo, TS 110/220 kV Crikvenica i RP TE 220 kV Rijeka
- Datum objave: 29.5.2026.
- Rok za dostavu ponuda: 12.06.2026. do 10:00
- Organizacijska jedinica HOPS-a: Prijenosno područje Rijeka
- Predmet nabave: Modifikacija podfrekvencijske zaštite u TS Šijana
- Datum objave: 8.5.2026.
- Rok za dostavu ponuda: 26.05.2026. do 10:30
- Organizacijska jedinica HOPS-a: Prijenosno područje Rijeka
- Predmet nabave: Ugradnja gromobranske zaštite govornih antena u TS Katoro
- Datum objave: 8.5.2026.
- Rok za dostavu ponuda: 26.05.2026. do 10:00
- Organizacijska jedinica HOPS-a: Prijenosno područje Rijeka
- Predmet nabave: Rušenje starog napuštenog betonskog stupa DV Lovran – Ilirska Bistrica u mjestu Liganj
- Datum objave: 6.5.2026.
- Rok za dostavu ponuda: 18.05.2026. do 10:00
- Organizacijska jedinica HOPS-a: Prijenosno područje Rijeka
- Predmet nabave: Izrada izvedbenog projekta za modifikaciju podfrekvencijske zaštite u TS Lošinj
- 1